Geo-ICT voor mbo docenten

Onderwijs Cursusduur: 3 dagen

De docenten worden door ervaren Geo-ICT-ers ingewijd in het materiaal en de software die ontwikkeld is voor het erkende Geo-ICT keuzedeel in het mbo.

Samen met het Radius College in Breda heeft Geo-ICT Training Center dit keuzedeel ontwikkeld. Studenten die het keuzedeel Geo-ICT hebben gedaan en het mbo(4) diploma hebben gehaald kunnen versneld doorstromen in het hbo Geo-ICT van Hogeschool NOVI.

Alle mbo-instituten hebben de mogelijkheid het mbo-keuzedeel Geo-ICT in te voeren in hun curriculum. Bij Geo-ICT Training Center, Nederland kan het materiaal van het keuzedeel worden verkregen en kunnen de docenten worden opgeleid. Tot slot kunnen wij u ook mbo Geo-ICT-docenten op inhuurbasis leveren.

Inschrijven






    Korting: 10% bij 3 cursisten
    15% vanaf 4 cursisten

    €1695,- Excl. btw

    Cursusduur: 3 dagen

    Dagindeling

    Dag 1

    Project Geo-Presentatie: Het maken van een
    overstromingskaart met QGIS.

    Project Groene hart: Toepassen van GIS in een onderzoek ‘Hoe groen is het groene hart’ is.

    Dag 2

    Project Geo-Register: Bronhouders winnen data in en
    deze data wordt beschikbaar gesteld via een centrale database zodat andere instanties of personen gebruik kunnen maken van deze data.

    Project Geodata Conversie: Met een ETL
    tool kun je verschillende soorten van geodata converteren naar andere formaten. ETL staat voor “Extraction, Transformation and Load”.

    Dag 3

    Project Geo basisregistraties: De student maakt kennis met de objecthandboeken van de BAG en BGT en leert vanuit aanwezig kaartmateriaal de BGT en BAG kaart op te bouwen.

    Dag 4

    Project Geodesie: Landmeetkunde is het begin en de basis van de Geo-ICT. In het coördinatensysteem van de
    Rijksdriehoeksmeting (RD stelsel) van het Kadaster is een netwerk van ongeveer 5.600 RD-punten verspreid over Nederland vastgelegd.

    Leerdoelen

    • Ingewijd worden in het materiaal en de software van het Geo-ICT keuzedeel
    • Kunnen onderwijzen in de mbo Geo-ICT keuzemodule

    Meer informatie?

    Heb je vragen over de inhoud van de cursus? Of twijfel je of de cursus aansluit bij jouw leerdoelen of wensen? Liever incompany of een privé cursus? We helpen je graag verder.

    Mijn naam is Violet Bothof. Cursuscoördinator. Wilt u meer informatie?

    Veelgestelde vragen

    Na de cursus mag je nog 2 weken vragen stellen aan de docent. De docent geeft al weer andere cursussen dus het best kun je je vragen mailen naar info@geo-ict.nl. Je vraag wordt voorgelegd aan de docent en binnen 24 uur krijg je antwoord op je vraag.

    Als je al wat verder bent en je loopt in de praktijk tegen problemen op waar je zelf niet uit komt dan kun je het best gebruik gaan maken van een Online Support. Je gaat dan één dag online met de docent en je krijgt 1 op 1 maatwerk les. Al je problemen worden opgelost en je bent een flinke stap verder gekomen.

    Als je in de praktijk tegen problemen op loopt waar je zelf niet uit komt dan kun je 2 dingen doen. Je schrijft je in voor een basis of gevorderde cursus of je schrijft je in voor Online Support.

    Je gaat dan één dag online met een docent en je krijgt 1 op 1 maatwerk les. Al je problemen worden opgelost en je bent een flinke stap verder gekomen.

     

    Alle cursussen worden in contact les gegeven. De cursustijden zijn van 9.00 tot 16.00 uur. Voor koffie, thee, lunch en laptop wordt gezorgd. Online mee doen kan ook altijd. Je zit dan thuis op je eigen laptop en volgt de cursus in Google Meet mee. De lunch, koffie en thee moet je dan wel zorg voor zorgen.

    Je kunt per cursusdag beslissen of je naar onze locatie komt of dat je het online wil doen. Geef dit dan wel op tijd door aan de cursuscoördinator.

    Ja, dit doen we regelmatig. Onze docent komt dan naar uw locatie toe. Hij heeft laptops voor de cursisten bij zich. U hoeft alleen maar een lokaal bij u op locatie te regelen.

    U kunt uw wensen doormailen naar info@geo-ict.nl  dan mailen we u een offerte. Na opdrachtverlening neemt onze cursuscoördinator contact met u op om de lesdagen in te plannen.

    Na iedere cursus krijgen de cursisten een link naar ons evaluatieportaal. Daar kunt u melden wat je wel en niet goed vond aan de cursus. We doen altijd ons uiterste best maar toch kan het natuurlijk voorkomen dat u een klacht heeft. Klik op Klachtenregeling.  Daarin staat beschreven wat u kunt doen. Geo-ICT Training Center, Nederland is lid van de Nederlandse Raad voor Trainen en Opleiden ( NRTO ).

    Na de cursus mailen we u een link naar ons evaluatieportaal. Daar kun u inloggen en een evaluatieformulier in vullen en daar kunt u ook uw deelname certificaat downloaden.