AutoCAD Infraworks Basis

CAD Cursusduur: 1 dag

Met behulp van InfraWorks bouwt u snel een 3D-model vanuit bestaande gegevens, zoals bijvoorbeeld GIS- en CAD data.

AutoCAD Infraworks is een conceptuele ontwerpsoftware waarmee projectengineers en infrastructure professionals in de civieltechnische industrie snel en eenvoudig ontwerpvoorstellen kunnen creëren, visualiseren, evalueren en communiceren. Met deze Bouw Informatiemodel (BIM) software kunt u intelligente 3D-modellen creëren voor het plannen, ontwerpen, bouwen en beheren van infrastructurele projecten. Voor deze cursus is basiskennis AutoCAD een vereiste.

InfraWorks is een software ter ondersteuning van logistieke, administratieve en organisatorische processen. Het is op dit moment de meest uitgebreide ERP oplossing op de markt waarbij alle AutoDesk functionaliteit geïntegreerd in het systeem zit. Het is een flexibel pakket dat voldoet aan de modernste eisen. Grijs- zowel als Groengerichte organisaties, krijgen met dit pakket een stuk gereedschap in handen dat volledige grip geeft op alle bedrijfsprocessen.

Inschrijven






    Korting: 10% bij 3 cursisten
    15% vanaf 4 cursisten

    €695,- Excl. btw

    Cursusduur: 1 dag

    Dag indeling

    Dag 1

    Tijdens de cursusdag gaat aan de hand van de kennis van de cursisten gewerkt worden met AutoCAD Infraworks. De docent zal eerst de functies en mogelijkheden van het softwarepakket uitleggen. Hierna gaan de cursisten aan de slag met oefeningen om het pakket te leren kennen. Opdrachten zoals het maken van 3D-modellen en het maken van analyses komen hierbij aan de orde.

    Leerdoelen

    • 3D-modellen creëren.
    • Gebruik maken van BIM.
    • Analyses maken.

    Meer informatie?

    Heb je vragen over de inhoud van de cursus? Of twijfel je of de cursus aansluit bij jouw leerdoelen of wensen? Liever incompany of een privé cursus? We helpen je graag verder.

    Mijn naam is Violet Bothof. Cursuscoördinator. Wilt u meer informatie?

    Andere cursussen

    Veelgestelde vragen

    Na de cursus mag je nog 2 weken vragen stellen aan de docent. De docent geeft al weer andere cursussen dus het best kun je je vragen mailen naar info@geo-ict.nl. Je vraag wordt voorgelegd aan de docent en binnen 24 uur krijg je antwoord op je vraag.

    Als je al wat verder bent en je loopt in de praktijk tegen problemen op waar je zelf niet uit komt dan kun je het best gebruik gaan maken van een Online Support. Je gaat dan één dag online met de docent en je krijgt 1 op 1 maatwerk les. Al je problemen worden opgelost en je bent een flinke stap verder gekomen.

    Als je in de praktijk tegen problemen op loopt waar je zelf niet uit komt dan kun je 2 dingen doen. Je schrijft je in voor een basis of gevorderde cursus of je schrijft je in voor Online Support.

    Je gaat dan één dag online met een docent en je krijgt 1 op 1 maatwerk les. Al je problemen worden opgelost en je bent een flinke stap verder gekomen.

     

    Alle cursussen worden in contact les gegeven. De cursustijden zijn van 9.00 tot 16.00 uur. Voor koffie, thee, lunch en laptop wordt gezorgd. Online mee doen kan ook altijd. Je zit dan thuis op je eigen laptop en volgt de cursus in Google Meet mee. De lunch, koffie en thee moet je dan wel zorg voor zorgen.

    Je kunt per cursusdag beslissen of je naar onze locatie komt of dat je het online wil doen. Geef dit dan wel op tijd door aan de cursuscoördinator.

    Ja, dit doen we regelmatig. Onze docent komt dan naar uw locatie toe. Hij heeft laptops voor de cursisten bij zich. U hoeft alleen maar een lokaal bij u op locatie te regelen.

    U kunt uw wensen doormailen naar info@geo-ict.nl  dan mailen we u een offerte. Na opdrachtverlening neemt onze cursuscoördinator contact met u op om de lesdagen in te plannen.

    Na iedere cursus krijgen de cursisten een link naar ons evaluatieportaal. Daar kunt u melden wat je wel en niet goed vond aan de cursus. We doen altijd ons uiterste best maar toch kan het natuurlijk voorkomen dat u een klacht heeft. Klik op Klachtenregeling.  Daarin staat beschreven wat u kunt doen. Geo-ICT Training Center, Nederland is lid van de Nederlandse Raad voor Trainen en Opleiden ( NRTO ).

    Na de cursus mailen we u een link naar ons evaluatieportaal. Daar kun u inloggen en een evaluatieformulier in vullen en daar kunt u ook uw deelname certificaat downloaden.